Kurumsal

Hakkımızda

Türkay Sac Kesim Konstrüksiyon Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1959 yılında Mehmet Türkay tarafından kurulan ve kuruluşundan itibaren sektöründe lider üretici olma gururu taşıyan Türkay Tarım Makinaları Ltd. Şti.’ nin önderlik ettiği Türkay Grup şirketlerindendir.Dünyadaki teknolojik gelişmeler doğrultusunda 1998 yılından beri lazer kesim üretim teknolojilerini kullanan Türkay, Türkiye’ de lazer kesim üretim teknolojisini kullanan öncü ve örnek şirket olmuştur. Uzun yıllardır süre gelen tecrübemizle, sahip olduğumuz teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en hassas ve en yüksek kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı üretim süreçlerimizle çok çeşitli sektörlerden, farklı ihtiyaçlara sahip değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde ve zamanında karşılamayı ön planda tutuyoruz.

Daima en iyisini üretmek için çıktığımız yolda, sektörde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağladık. 2018 yılında faaliyete geçirdiğimiz yatırımımızla Türkiye’de yine ilk kez lazer kesim akıllı otomasyon sistemini hayata geçiren firma olduk. Ağ sistemli, depo bağlantılı, tam otomatik Trumpf marka otomasyon sistemimiz ve lazer kesim tezgahlarımız ile yaptığımız üretimimiz ve sunduğumuz hizmetlerimiz ile Endüstri 4.0'ın somut olarak hayata geçirilmesini ve geleceğin üretim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz.

Türkay Grup şirketleri olarak teknoloji ve yüksek kaliteyi üretimimizde daima en önemli odağımız yaptık. Üretimimizi teknolojik gelişmelere ve geleceğin beklentilerine göre dönüştürmeyi her zaman önceliğimiz haline getirdik. Üretim teknolojilerimizi en verimli iş modelleri ve süreçleri ile yöneterek elde ettiğimiz ürün kalitemizle yalnız Türkiye’de değil uluslararası arenada da tercih edilen marka haline geldik.

İletişim Bilgilerimiz

Akçay Cad. No:269 Gaziemir - İZMİR / TÜRKİYE